Özçete Şirketler Grubu

Özçete Otomotiv, yedek parça üretimi ve imalatı hakkında Delphi Technologies, Mahle Original ve Rapro firmalarını Eğitim Toplantısı adı altında bir araya geldi.

Türkiye’de otomotiv yedek parça alanında büyük dağıtım ağına sahip Özçete Otomotiv, bayiliği bulunan Delphi Technologies, Mahle Original ve Rapro markalı üreticileri ile bir arada gerçekleştirdiği bayi toplantısını bu yıl 23-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Radisson Blu Resort Otel’de gerçekleştirdi.

Üretici firmalarının fabrikaları gezilerek kullandıkları teknolojiyi incelemeleri ve üretim ağını gezmeleri ile düzenlenen organizasyonun oldukça verimli geçmesini sağladı. Ardından Delphi Technologies, Mahle Original ve Rapro markalı üreticilerden Özçete Otomotiv satış departmanı yedek parça üretimi ve satışı hakkında bilgi alındı.

Eğitim Toplantısının 2. günü düzenenlenen gala yemeğinde tedarikçilerle bir arada eğlenceli vakit geçirerek ardından Vizyon Toplantısını gerçekleştirdi.

Türkiye genelinde tüm Özçete Otomotiv yetkililerin katıldığı toplantıda Akademi grubu araç grubu bazında eğitimlerinin yanı sıra İlhan ÖZÇETE 2019 yılı genel satış hedefleri hakkında bilgilendirme yaptı. Ali ÖZÇETE sunumuyla Özçete Otomotiv’in gelecek projeksiyonu ile sonlandırılan toplantıya 2019 yılında krize rağmen büyüme ve yatırım kararları damga vurdu.