Özçete Şirketler Grubu

2019 Automechanika İstanbul Fuarı

Özçete Şirketler Grubu bünyesindeki faaliyet alanı yedek parça dağıtım alanında 2 şirketi olan Özçete Otomotiv ve Frow Otomotiv yedek parça sektöründe müşterileriyle buluşmak amacıyla İstanbul Tüyap Automechanika Fuarı’na katıldı.

İstanbul Tüyap’da 4-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenen ve otomotiv sektörünün en önemli organizasyonları arası gösterilen Automechanika Türk ve yabancı sermayeli firmalar Özçete Otomotiv ve Frow Otomotiv stantlarına büyük ilgi gösterdi. Özçete Şirketler Grubu olarak Türkiye ve Yurt dışında otomotiv alanında gün geçtikçe artan üretim ve pazarlama gücüne sahip olmasıyla Automechanika fuarına katılımıyla yeni ivme kazandı.

2019 yılı içerisinde faaliyete geçireceğimiz Distrigo platformu ile Peugeot, Opel, Citroen, Ds Automobiles ve Eurorepar markalarının satış, pazarlama, servis, dağıtım ve yedek parça tedariği fuara katılımcılara merak uyandırdı. Automechanika Fuarında Özçete Şirketler Grubu için çok önemli bir konuya sahip olmasıyla çalışan personel içinde aynı heyecanı yaratmakta.

Fuarda, 2016 yılında katıldığımız merkezi Almanya Frankfurt’ta kurulmuş olan ve ana faaliyeti Dünya genelindeki hissedarlarına ortak yedek parça satınalma sağlayan Globalone organizasyonu Automechanika fuarında bizleri yalnız bırakmadı.

İşletmelerimiz, müşterilerimize orijinal ve eşdeğer yedek parça beklentileri en iyi şekilde karşılayacak dağıtım ve nitelikli iş gücüne sahiptir. Bu da bizi otomotiv yedek parça pazarında ilk tercih edilen tedarikçilerden biri yapıyor. Yurtiçi ve yurtdışı 32 ülkeye ihracat yapmamızla otomotiv pazarına değer katmaya devam edeceğiz.