Özçete Şirketler Grubu
sigorta-2

ÖZÇETE SİGORTA

Firmamız sadece trafik sigortası ve kasko değil; sağlık, iş yeri, inşaat, deprem gibi sigorta çeşitlerinde de hizmet vermektedir.

Özçete Sigorta, 15 farklı sigorta şirketinin acenteliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Özçete Sigorta’nın İstanbul Çekmeköy, Madenler, Kartal ve Adana/Yüreğir’de şubeleri bulunmaktadır. Özçete Sigorta; Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Corpus Sigorta, Eureko Sigorta, Groupama Sigorta, Orient Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Türkiye Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Uniko Sigorta, Hepiyi Sigorta, Aveon Sigorta acenteliklerine sahiptir.

www.ozcetesigorta.com.tr

ÖZÇETE SİGORTA

Özçete Sigorta Özçete Şirketler Grubu’na 2015 yılında katılmıştır. Kurulduğu günden bu yana daima büyüyerek ailemize güç katmaya devam etmektedir.

Firmamız sadece trafik sigortası ve kasko değil; sağlık, iş yeri, inşaat, deprem gibi sigorta çeşitlerinde de hizmet vermektedir. Özçete Sigorta, 11 farklı sigorta şirketinin acenteliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Özçete Sigorta’nın İstanbul Çekmeköy, Madenler, Kartal ve Adana/Yüreğir’de şubeleri bulunmaktadır. Özçete Sigorta; Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Groupama Sigorta, Allianz Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Ray Sigorta, Ak Sigorta, Orient Sigorta, Eureko Sigorta ve Unico Sigorta’nın acenteliğine sahiptir.

www.ozcetesigorta.com.tr