Özçete Şirketler Grubu

Our founding philosophy of “investing in people” for 46 years inspires our human resources policies. As Özçete Group of Companies, we believe that the development of society and economic growth can be achieved with happy employees working in a peaceful workplace.

We, as Özçete Group of Companies, are getting stronger every day by working with the awareness of being a family.

We always focus on employee experience with the transformations we carry out by investing in people; We always act with equality, solidarity and innovative thinking within the company.

WE GET STRONGER BY WORKING WITH THE CONSCIOUSNESS OF BEING A FAMILY!

Özçete Career invites you to shape your future and take big steps in your career.

We are here to build your future and further develop your talents. We want to go on this exciting journey with you.

Now, you can use the links below to take a look at the job opportunities that Özçete Career offers you and start being a part of this great journey.

  Application Form

   

  Dear Customer, your personal data that you will share in line with your transactions are processed and transferred to the relevant units by Özçete Group in order to fulfill your transactions. Click for detailed information and processing of your personal data..

  45 yıldır “insana yatırım yapan” kurucu felsefemiz insan kaynakları politikalarımıza ilham veriyor. Özçete Şirketler Grubu olarak, toplumun gelişiminin, ekonomik büyümenin huzurlu iş yerinde çalışan, mutlu çalışanlar ile olabileceğine inanıyoruz.

  Bizler Özçete Şirketler Grubu olarak her geçen gün aile olmanın bilinciyle çalışarak güçleniyoruz.

  İnsana yatırım yaparak gerçekleştirdiğimiz dönüşümlerle her zaman çalışan deneyimine odaklanıyor; şirket içerisinde daima eşitlik, dayanışma ve yenilikçi bir düşünce ile hareket ediyoruz.

  AİLE OLMA BİLİNCİ İLE ÇALIŞARAK GÜÇLENİYORUZ!

  Özçete Kariyer, sizi geleceğinizi şekillendirmek ve kariyerinizde büyük adımlar atmaya davet ediyor.

  Geleceğinizi inşa etmek ve yeteneklerinizi daha da geliştirmek için buradayız. Sizinle birlikte bu heyecan verici yolculuğa çıkmak istiyoruz.

  Şimdi, Özçete Kariyer’in size sunduğu iş fırsatlarına göz atmak ve bu büyük yolculuğun bir parçası olmaya başlamak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

   BAŞVURU FORMU

    

   Değerli Müşterimiz, yapacağınız işlemler doğrultusunda paylaşacağınız kişisel verileriniz Özçete Grup tarafından, işlemlerinizi yerine getirebilmek için işlenmekte ve ilgili birimlere aktarılmaktadır. Kişisel verilerinizin işlenmesi ve detaylı bilgi için tıklayınız.