HAKKIMIZDA

 

 

Özçete Şirketler Grubu, 6 şirketi ve 700 Çalışanı ile tüm müşterilerine ve tedarikçilerine gelişmiş bir teknoloji, yüksek marka değeri ve kaliteli bir insan kaynağı ile 44 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Günümüz dünyasının geldiği ve gelecekte geleceği noktayı önceden sezerek, tüm paydaşlarının standartlarını arttırmayı hedefleyen Özçete Şirketler Grubu, Özçete Kardeşler Unvanı ile 1977 yılında kurulmuştur.  Sadece müşterileri için değil, tüm iş ortakları ve çalışanları için en iyisini sunan Özçete, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, ulusal ve hatta zamanla küresel bir oyuncu olma hedefine hızla ilerlemektedir.

Otomotiv sektörünün; sıfır araç satışı, ikinci el, filo kiralama, after market ve orijinal yedek parça, sigorta gibi birçok dalında faaliyet gösteren Özçete Şirketler Grubu, tüm bu alanların yanında kendi geliştirmek için her gün yeni tesis ve teknoloji yatırımlarını sürdürmektedir.

Özçete Şirketler Grubu’nun bugün ulaştığı ve hedeflediği tüm bu başarısının arkasında, müşterilerine güven veren, verimliliği ve sürdürülebilirliği merkeze alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Bu yönetim anlayışının sonuçları olarak Özçete, küresel düzeyde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle gücüne güç katmaktadır. Araç Satış kanalında PSA Groupe, yedek parça kanalında Distrigo ve Global Automotive gibi firmalarla iş birliği içinde olan Özçete Grup, aynı zamanda kendi bünyesinde de, yedek parça, ihracat ve sigorta kanallarını her geçen gün büyütmektedir.

Özçete Şirketler Grubu’nun geçmişten gelen tecrübe, günümüze entegre ve geleceği ön gören yönetim anlayışı; toplumun bütün paydaşlarının yararlandığı ve gelecekte her zaman yararlanacağı bir kurumsal yurttaşlık bilincini de göstermektedir. Geliştirilen sosyal sorumluluk çalışmaları yürütülürken, toplumu sürekli ileri götürmeyi amaçlayan, her kesimden insanın hayatına dokunmayı hedefleyen bir anlayış ortaya çıkarılmaktadır.

Yeni yatırımları ile sektöründe öncü ve örnek olmak amacıyla hareket eden Özçete Şirketler Grubu, ülke ekonomisine ve istihdama pozitif katkılarını her zaman sürdürmektedir.

Özçete Şirketler Grubu, sahip olduğu tüm kaynakları, kendisini, sektörünü ve sektörünün çalışanlarını geliştirmek için cesurca kullanmaya her zaman devam edecektir.