Firmamız FROVV Otomotiv Yedek Parça Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş. 26/12/2008 tarihinde Istanbulda kurulmuştur. Firmamızın ana faaliyet konusu her marka otomobil yedek parçalarının üretim, satış ve pazarlama ile satış sonrası hizmetlerinin sunulmasına yönelik, yurt içi ve yurt dışında çeşitli işlemleri yerine getirmektir.

Firmamızın logosunda bulunan her bir renkli kare işareti bu değerleri ortaya koymaktadır. Üretim, Satış ve Pazarlama, Satış Sonrası Hizmetleri. Firmamızın uzun yıllara dayalı bir program çerçevesinde aşağıda detayı verilen alanlarda faaliyetlerine hız vererek devam edecektir.

Bunlar, Otomobil Yedek Parça Üretimi Gerçekleştirmek (yan sanayi) Ülke genelinde bayilik çalışması yaptığı ürünlere günün istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak yeni ürünler almak İthalat çalışmalarını genişletmek; İhracat yaptığımız ülke ve bu ülkelerdeki müşteri sayılarını arttırmak Firmamızın kuruluşu ile birlikte kendine ilke edindiği temel noktalar öncelikle uluslar arası otoriteler tarafından belirlenmiş kalite kriterlerine uygun ürün yönetimi sağlamaktır.

Bunun yapılması esnasında en çok özen gösterdiğimiz konulardan bir tanesi de etkileşim halinde olduğumuz tüm gruplar;personelimiz,tedarikçilerimiz,bayi ve müşterilerimiz ile birlikte kaliteli yaşam bilincini sağlamaktır.


http://www.frow.com.tr