Bileşik Platform Otomotiv Yedek Parça Dağıtım A.Ş. 2019 yılında İstanbul Anadolu Yakası ve Adana Bölgesinde yedek parça dağıtım organizasyonun yeni felsefesine uygun olarak Özçete ailesi tarafından kurulmuş bir şirkettir.Bileşik Platform A.Ş. pazarın tüm oyuncuları ile ticari ilişkisi olan ve faaliyetlerini disiplin içinde yürütüldüğü yedek parça dağıtım ve sağlayıcılığının öncü bir şirketi olarak bu yeni çağın kurucusu ve habercisidir.

Bileşik Platform AŞ otomobil satış organizasyonu dışında kalan tüm yedek parça faaliyetlerini içine alan bayiler üstü bir dağıtım platformu olma özelliği ile pazarın tüm faaliyetlerinin bileşeni olmuştur. Şirket ismini işte tüm bu faaliyetlerin bir çatı altında birleştirme özelliğinden almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası ile beraber Marmara Bölgesi’nde ve Adana bölgesinde 9 ilde, Adana Bölgesi’nde ise 6 ilde hizmer vermekte olan Bileşik Platform aynı zamanda Yavru Vatan Kıbrıs’a da hizmetlerini devam ettirmektedir.

Bu illerde 2021 yılı itibariyle 180’e yakın noktaya her gün sevkiyatlar gerçekleştirilmekte ve günlük 4.000-km’den fazla yol katedilmektedir. Ofis, depo ve sevkiyat görevlilerimizle beraber 100 kişilik bir aile olan Bileşik Platform iş ortaklarına her gün daha fazla hizmet götürebilmek adına olanca gücüyle çalışmaktadır.


http://www.ozcete.com.tr